Ta strona używa plików cookies.
Polityka cookies    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Kocham Radzyń Podlaski

  Kochamy nasze miasto i jesteśmy z niego dumni!

SPORT I ZDROWIE

Orlęciaki górą!

ORLĘTA SPOMLEK Radzyń Podlaski

29 sierpnia (sobota) zapisał się w pamięci wielu młodych adeptów futbolu z Radzynia i okolic. Tego dnia nasz Klub przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim, zorganizował turniej „Orlęciaki” dla zawodników z rocznika 2010 i młodszych. W zawodach wzięło udział 12 drużyn.

Pierwszy gwizdek arbitrów zabrzmiał wczesnym rankiem. Kluby zostały podzielone na trzy losowe grupy. Po rozegraniu pierwszej części turnieju, nastąpił ponowny podział drużyn. Dwie najlepsze ekipy awansowały do grupy złotej, natomiast zespoły z miejsc 3-4 trafiły do grupy srebrnej. Zawody były niesamowicie wyrównane, a mecze przyniosły młodym piłkarzom dużą dawkę pozytywnych emocji.

Po 4-godzinnej rywalizacji wyłoniła się końcowa klasyfikacja. Tutaj na wyróżnienie zasługują nasze zespoły. Orlęta I oraz Orlęta II zajęły dwa pierwsze miejsca w turnieju, natomiast zespół z rocznika 2011 osiągnął drugi wynik w grupie srebrnej.

Grupa Złota - KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. Orlęta Radzyń Podlaski I
2. Orlęta Radzyń Podlaski II
3. Amplus Łuków
4. Grom Kąkolewnica I
5. Dwójka Międzyrzec Podlaski I
6. Huragan Międzyrzec Podlaski

Grupa Srebrna - KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. LKS Milanów
2. Orlęta Radzyń Podlaski 2011
3. Dwójka Międzyrzec Podlaski II
4. Victoria Parczew
5. Orlik Lubartów
6. Grom Kąkolewnica II

Każdy z zawodników otrzymał pamiątkowe medale, natomiast nagrody indywidualne trafiły do:

Igor Borkowski (Orlęta I) – Król strzelców
Jakub Sokołowski (Amplus Łuków) - Najlepszy zawodnik (grupa złota)
Jan Adamowicz (Orlęta II) – Najlepszy bramkarz (grupa złota)
Andżelika Jeleń (Orlęta 2011) – Najlepszy zawodnik (grupa srebrna)
Ernest Czarnecki (LKS Milanów) – Najlepszy bramkarz (grupa srebrna)

Zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy, a wszytkim zespołom dziękujemy za sportową rywalizację! Do zobaczenia!

Fot. Adam Kułak

Komentarze obsługiwane przez CComment

Kategoria: