Ta strona używa plików cookies.
Polityka cookies    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Kocham Radzyń Podlaski

  Kochamy nasze miasto i jesteśmy z niego dumni!

SPORT I ZDROWIE

Radzyński "Diament" spisał się na medal!

Szkoła Tańca i Gimnastyki DIAMENT z Radzynia Podlaskiego

W dniach od 2 do 4 października br. w Gdańsku odbyły się zawody FIT-KIDS. Udział w nich wzięła silna reprezentacja Szkoły Tańca i Gimnastyki "Diament" z Radzynia. Trzy dni niesamowitych emocji, zmagań oraz stresu zakończyły się wielką radością. Dzięki swojej odwadze i zaangażowaniu trenerów (Anny i Marka Łobacz) radzyńskie zawodniczki zdołały pokonać swoje obawy i słabości świetnie prezentując się na nadmorskich matach. Mamy wiele powodów do dumy, gdyż nasi reprezentanci wypadli niesamowicie zajmując wysokie lokaty zarówno na odbywających się Debiutach fitness i różnych form tańca, jak i na Mistrzostwach Polski Europy.

Najważniejszymi startami były oczywiście Mistrzostwa Starego Kontynentu, gdzie zaprezentowały się 3 nasze zawodniczki zajmując kolejno:

- Laura Kowalik - XI miejsc na 25 zawodniczek
- Karolina Wierzchowska - XI miejsce na 31 zawodniczek
- Karolina Łobacz - XI miejsce na 32 zawodniczki

W Mistrzostwach Polski wystartowało więcej naszych zawodniczek, bo aż 7 i zajęły kolejno w swoich kategoriach:

- Milena Rola - III miejsce
- Laura Kowalik - VI miejsce
- Ania Koczkodaj - VII miejsce
- Hanna Bogutyn - IV miejsce
- Gabriela Wierzbicka - V miejsce
- Karolina Wierzchowska - VI miejsce
- Karolina Łobacz - IV miejsce

W kategorii różne formy tańca nasza formacja taneczna zajęła IV miejsce.

Kolejnym powodem do dumy była nasza para taneczna, Paulina Łobacz i Michał Koczkodaj, która dała niesamowity pokaz swoich umiejętności ciesząc oczy zebranych z różnych stron Polski widzów i zbierając owacje na stojąco

Serdecznie dziękujemy trenerowi Sebastianowi Trochymiukowi za przygotowanie i serce włożone w treningi naszych podopiecznych.

Nowe doświadczenia, znajomości i emocje na pewno nie dadzą o sobie szybko zapomnieć, a motywacja jak i pewność siebie zdobyte na zawodach pozwolą rozwinąć dziewczynom skrzydła i uzdolnią do cięższej pracy aby na kolejnych zawodach wypaść jeszcze lepiej.

image001
image002
image003
image004
image005
image006
image007
image008
image009
image010
image011
image012
image013
image014
image015
image016
image017
image018
image019
image020
image021
image022
image023
image024
image025

Komentarze obsługiwane przez CComment

Kategoria: