Ta strona używa plików cookies.
Polityka cookies    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Kocham Radzyń Podlaski

  Kochamy nasze miasto i jesteśmy z niego dumni!

SPORT I ZDROWIE

Radzyńskie Orlęta zagrają w sobotę z liderem ligi, niestety bez udziału publiczności

ORLĘTA SPOMLEK Radzyń Podlaski

Kolejnym rywalem naszej drużyny w ligowych rozgrywkach będzie lider trzeciej ligi grupa 4 - Wisła Puławy. Zespół z Puław jest obecnie bezkonkurencyjny. W czternastu meczach przegrał tylko raz w Tarnobrzegu z Siarką 2:1 i dwa spotkania zremisował (ostatnie mecze ligowe Wisła: z Podhalem Nowy Targ 2:2 ,z Sokołem Sieniawa 1:1.). Kadra trenera Mariusza Pawlaka jest naszpikowana zawodnikami mającymi przeszłość na wyższych poziomach rozgrywkowych. Najskuteczniejszy snajper Puławian Adrian Paluchowski– 11 bramek grał m.in. w Legii Warszawa, Górniku Łęczna czy Pogoni Siedlce. Kolejny wyborowy strzelec Łukasz Kacprzycki (9 goli) - ma zaliczone występy m.in. w Lechii Gdański i Wiśle Płock. Napastnik Emil Drozdowicz występował swego czasu w Arce Gdynia i Wiśle Płock. W drużynie puławskiej mamy również radzyńskie akcenty - Rafał Kiczuk i Krystian Puton niezbyt dawno reprezentowali barwy Orląt. Wędrówkę w drugą stronę przed sezonem, dołączając do naszej kadry, odbyli Maciej Wojczuk i Michał Kobiałka, którzy z pewnością w tym spotkaniu będą chcieli pokazać swoją klasę.

W ostatnim czasie przeżywaliśmy zawirowania związane z odejściem sztabu szkoleniowego. Wybrany na nowego trenera były zawodnik Orląt - Jacek Fiedeń przyjął zadanie poukładania sytuacji w drużynie a jego pierwszą decyzją było przywrócenie do kadry Patryka Szymali. W najbliższą sobotę przed szkoleniowcem z Łęcznej stoi niezwykle trudne zadanie. Wydaje się, że skuteczna walka z liderem rozgrywek byłaby „wejściem smoka” dla nowego szkoleniowca biało zielonych.

Nie zapominamy, że nasz zespół "ma charakter" i potrafi walczyć z wymagającymi rywalami, zapowiada się więc ciekawy pojedynek.

Początek spotkania w sobotę 17.10.2020 godzina 15.00

W związku z nowymi ograniczeniami wprowadzonymi przez rząd w celu walki z COVID-19 mecz zostanie rozegrany bez udziału publiczności.

Komentarze obsługiwane przez CComment

Kategoria: