Ta strona używa plików cookies.
Polityka cookies    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Kocham Radzyń Podlaski

  Kochamy nasze miasto i jesteśmy z niego dumni!

SPORT I ZDROWIE

Cracovia przyjedzie do Radzynia

ORLĘTA SPOMLEK Radzyń Podlaski

W sobotę (7.11) radzyńskie Orlęta podejmują u siebie zespół Cracovii II, drużynę której pierwszy garnitur występuje na co dzień w Ekstraklasie. Patrząc na tabelę III ligi grupy IV ten mecz to spotkanie nie za 3 ale 6 punktów, dotychczas bowiem rywal jak i my zdobyliśmy taką samą ilość punktów - 15.

Cracovia II choć w ostatnim meczu przegrała na wyjeździe z liderem ligi (Wisłą Puławy) 4:1, to wcześniej pokonała u siebie Łagów 2:0 i Stal Kraśnik na wyjeździe 0:3. Najlepszym strzelcem zespołu jest Daniel Pik, podobnie jak u nas Adrian Nowosadko, ma 3 strzelone bramki na koncie. Największą gwiazdą zespołu jest Mateusz Wdowiak, który przez spór z władzami klubu wokół przedłużenia kontraktu został przesunięty do drużyny rezerw z ekstraklasowego składu. Skrzydłowemu w czerwcu kończy się kontrakt i już zimą może podpisać umowę z nowym klubem, do którego trafi latem za darmo.

Nasi zawodnicy zapewne zrobią wszystko by kosztem Cracovii II przerwać trwającą fatalną passę - cztery porażki z rzędu. Czy będzie lepsza okazja jak bezpośredni rywal w tabeli? Trzymamy kciuki i znając charaktery naszych zawodników zrobią wszystko by po tym pojedynku dopisać 3 punkty do swojego konta.

Początek meczu o godzinie 13.00.

Zgodnie z restrykcjami rządowymi mecz odbędzie się bez udziału publiczności.

Komentarze obsługiwane przez CComment

Kategoria: