Kochamy nasze miasto i jesteśmy z niego dumni!

SPORT I ZDROWIE

Wysoka wygrana Orląt z Huraganem Międzyrzec Podlaski

ORLĘTA SPOMLEK Radzyń Podlaski

Zwycięstwem 4-0 (1-0) zakończył się drugi tegoroczny sparing radzyńskich Orląt. Wynik chociaż wysoki, nie odzwierciedla tego co oglądaliśmy na boisku. Przeciwnik zwłaszcza w pierwszej połowie zawiesił poprzeczkę bardzo wysoko.

Bramki dla Orląt zdobyli: Maciej Filipowicz, Karol Kalita x2 oraz Janek Bożym.

Biało-zieloni wystąpili w składzie: Rojek - Nowosadko, Wiatrak, Kamiński, Rycaj - zaw. testowany I, Albertin, Kobiałka, Kleber, Filipowicz - zaw. testowany II.

W drugiej połowie na boisku pojawili się: Ciołek, Kania, Idzikowski, Adamczuk, Łukasiewicz, Bożym, Kuźma, Kalita, Syryjczyk, zaw. testowany III.

Po spotkaniu zapadła decyzja o zakończeniu testów Szymona Łukasiewicza z Orląt Łuków. Z klubem w ostatnich dniach pożegnał się również Maciej Wojczuk, który trafił do Podlasia Biała Podlaska. Z powodu kontuzji nie trenują Mateusz Chyła oraz Patryk Szymala. Arkadiusz Korolczuk trafi najprawdopodobniej na półroczne wypożyczenie do Międzyrzeca Podlaskiego. Wciąż niejasna jest przyszłość Arka Kota.

Jeżeli chodzi o nowe twarze w drużynie, to jedną nogą w Orlętach są już bramkarz Patryk Rojek z Górnika Łęczna oraz pomocnik Daniel Kleber z Huraganu Międzyrzec Podlaski. Dobry występ trójki testowanych dziś zawodników również znacząco przybliżył ich do gry w radzyńskiej drużynie.

Następny sparing rozegramy już w najbliższą środę o godzinie 18:00 Naszym przeciwnikiem będzie występujący w 1 lidze RKS Radomiak Radom.