Ta strona używa plików cookies.
Polityka cookies    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Kocham Radzyń Podlaski

  Kochamy nasze miasto i jesteśmy z niego dumni!

STARY RADZYŃ

„Radzyń wczoraj i dziś” (dzień 16). Drewniana zabudowa ul. Warszawskiej, lata 80-te XX w.

Radzyński Ośrodek Kultury

Stan epidemii, jaki został wprowadzony w naszym kraju, nie oznacza zaprzestania działalności kulturalnej. Dowodzi tego Radzyński Ośrodek Kultury, który realizuje projekt pod nazwą „Radzyń wczoraj i dziś”. Przez cały okres kwarantanny, każdego dnia, na łamach portalu www.kochamradzyn.pl publikujemy fragment wystawy pokazującej jak zmieniało się nasze miasto na przestrzeni lat. W ten sposób powstanie ekspozycja, która w formie banerów zostanie zaprezentowana w „Galerii na Płocie” ROK (ogrodzenie stadionu miejskiego na wysokości ścieżki rowerowej „Bulwar nad Białką”). Jej prezentacja odbędzie się we wtorek 31 marca – w dniu 552. rocznicy uzyskania przez Radzyń praw miejskich.

Przy okazji zwracamy się z apelem do mieszkańców naszego miasta i instytucji działających na jego terenie – abyście otworzyli swe archiwa, przyczyniając się do wzbogacenia naszej wystawy. Udostępnijcie je nam w celu wykonania skanów i kopii. Zainteresowanych prosimy o kontakt z dyrektorem Radzyńskiego Ośrodka Kultury, Robertem Mazurkiem – pod nr tel. 606-234-320 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Honorowy patronat nad przedsięwzięciem sprawują Burmistrz Radzynia Podlaskiego Jerzy Rębek oraz Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski. Sponsorami wystawy są: firma drGerard, Bank Spółdzielczy w Radzyniu Podlaskim, Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Radzyniu, a także Klubokawiarnia Ursa. Patronatem medialnym przedsięwzięcie objął portal internetowy www.kochamradzyn.pl 

 

Komentarze obsługiwane przez CComment

Kategoria: