Ta strona używa plików cookies.
Polityka cookies    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Kocham Radzyń Podlaski

  Kochamy nasze miasto i jesteśmy z niego dumni!

Od 12 listopada MOSiR zaprasza na I cykl zawodów ping ponga

Urząd Miasta w Radzyniu Podlaskim

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzyniu Podlaskim zaprasza wszystkich miłośników tenisa stołowego – niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania – do udziału w listopadowych zawodach ping ponga pod nazwą "MOSIROWA Liga Pingla na Starej Zetce”.

Rozgrywki rozpoczną się 12 listopada i będą odbywać się w każdą drugą i czwartą środę miesiąca o godz. 17:00 w sali sportowej "Starej Zawodówki” przy ul. Armii Krajowej. Finał i rozdanie nagród zaplanowano na 11 lutego 2026 roku.

Zapisy dostępne będą w dniu zawodów – wystarczy przyjść, zapisać się i zagrać!

Komentarze obsługiwane przez CComment

Kategoria: