Ta strona używa plików cookies.
Polityka cookies    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Kocham Radzyń Podlaski

  Kochamy nasze miasto i jesteśmy z niego dumni!

Gminne Obchody Narodowego Święta Niepodległości 2025

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy na tegoroczne, uroczyste Obchody Narodowego Święta Niepodległości. To wyjątkowy dzień, w którym wspólnie oddajmy hołd tym, którzy walczyli o wolność naszej Ojczyzny, i z dumą celebrujemy 107. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Uroczystości odbędą się 7 listopada 2025 r., o godz. 18:00 w Zespole pałacowo-parkowym w Żabikowie - Altana Koncertowa.

Program uroczystości:

Rozpalenie Ognia Niepodległości – symbol jedności i pamięci o bohaterach,

Koncert patriotyczny Młodzieżowa Orkiestra Dęta Czemierniki-Radzyń Podlaski – wypełniony najpiękniejszymi pieśniami narodowymi,

Występ uczniów Szkoły Podstawowej w Żabikowie – młode pokolenie w hołdzie Niepodległej,

Poczęstunek dla uczestników – okazja do wspólnego spotkania i rozmów w duchu wspólnoty.

Niech płonie Ogień Niepodległości – niech płonie w naszych sercach! Zapraszamy.

Organizatorzy: Gmina Radzyń Podlaski, Szkoła Podstawowa w Żabikowie, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Radzyniu Podlaskim.

Komentarze obsługiwane przez CComment

Kategoria: