Na zbliżającym się Jarmarku Bożonarodzeniowym, który odbędzie się 20 grudnia, przygotowano stoisko świątecznych wypieków organizowane przez Młodzieżową Radę Miasta Radzyń Podlaski. Odwiedzający będą mogli skosztować domowych słodkości, a przy okazji wesprzeć szczytny cel.
W świątecznej atmosferze zaplanowano sprzedaż ciast, ciasteczek i innych bożonarodzeniowych smakołyków. Całość uzyskanych środków zostanie przeznaczona na pomoc zwierzętom. Inicjatywa ma nie tylko osłodzić czas uczestnikom jarmarku, ale także pokazać, jak młodzi mieszkańcy miasta potrafią łączyć przedświąteczną radość z działaniami charytatywnymi.
W przygotowanie wypieków aktywnie włączyli się uczniowie oraz nauczyciele I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu Podlaskim, a także Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II. Za okazane wsparcie młodzi radni kierują serdeczne podziękowania.
Stoisko będzie dostępne dla wszystkich odwiedzających jarmark, a organizatorzy zachęcają do wspólnego tworzenia świątecznej atmosfery i wsparcia dobroczynnej inicjatywy.
Komentarze obsługiwane przez CComment