W ciepłej i świątecznej atmosferze odbyło się Spotkanie Wigilijne dla Seniorów w Bedlnie. Uroczystość rozpoczęła się odczytaniem fragmentu Ewangelii, którego dokonali ks. Krzysztof Pawelec oraz ks. Krzysztof Pawłowski. Następnie uczestnicy podzielili się opłatkiem, składając sobie serdeczne życzenia bożonarodzeniowe.
Wyjątkowym punktem programu były jasełka zaprezentowane przez uczniów Szkoły Podstawowej w Żabikowie, które wprowadziły zgromadzonych w prawdziwie bożonarodzeniowy nastrój. Spotkanie uświetnił również występ kolęd w wykonaniu Koła Gospodyń Wiejskich Belnianki, nagrodzony gromkimi brawami.
Zgodnie z wigilijną tradycją na stołach pojawiły się potrawy wigilijne, które dopełniły wyjątkowy charakter tego wieczoru.
W wydarzeniu uczestniczyli m.in.: Dziekan Dekanatu Radzyńskiego ks. kan. Krzysztof Pawelec, Proboszcz Parafii pw. św. Małgorzaty w Ulanie-Majoracie ks. Krzysztof Pawłowski, Radna Rady Powiatu Radzyńskiego Alicja Rosińska, Wójt Gminy Radzyń Podlaski Daniel Grochowski, Przewodnicząca Rady Gminy Barbara Palica, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Piotr Bosko, radni gminy, dyrektorzy szkół, sołtysi oraz mieszkańcy Gminy Radzyń Podlaski.
Podkreślono zaangażowanie wszystkich osób, które przyczyniły się do organizacji spotkania. Szczególne podziękowania skierowano do Sołtys Sołectwa Bedlno Elżbiety Bober oraz KGW Belnianki za przygotowanie uroczystości i stworzenie ciepłej, rodzinnej atmosfery.





































































































Komentarze obsługiwane przez CComment