Ta strona używa plików cookies.
Polityka cookies    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Kocham Radzyń Podlaski

  Kochamy nasze miasto i jesteśmy z niego dumni!

„Ranczo” wraca na ekrany. Czy Radzyń Podlaski ma szansę pojawić się w serialu?

Fani kultowego serialu „Ranczo” mają powody do radości. Na oficjalnym profilu instagramowym Jacka Kawalca pojawiła się informacja, która szybko obiegła internet. Aktor opublikował zdjęcie z prób do nowych odcinków popularnej produkcji, potwierdzając tym samym, że prace nad powrotem mieszkańców Wilkowyj już się rozpoczęły.

Fotografia z udziałem członków ekipy serialu wywołała falę komentarzy i spekulacji dotyczących nowych odcinków. Widzowie z niecierpliwością czekają na kolejne informacje oraz powrót bohaterów, którzy przez lata zdobyli ogromną sympatię publiczności.

Wraz z wiadomością o wznowieniu serialu pojawiły się także pytania, czy w nowych odcinkach mogłyby pojawić się zdjęcia realizowane w Radzyniu Podlaskim. Choć „Ranczo” nigdy wcześniej nie było nagrywane w naszym mieście, wielu mieszkańców uważa, że Radzyń - ze swoim klimatem i zabytkową architekturą - mógłby stać się ciekawym miejscem dla filmowej produkcji.

-Powrót „Rancza” już teraz wzbudza duże emocje wśród fanów serialu, a mieszkańcy regionu z pewnością będą śledzić kolejne doniesienia związane z produkcją.

Komentarze obsługiwane przez CComment

Kategoria: