Ta strona używa plików cookies.
Polityka cookies    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Kocham Radzyń Podlaski

  Kochamy nasze miasto i jesteśmy z niego dumni!

Przedstawiciel PEC z Radzynia uczestniczył w ogólnopolskiej konferencji branżowej

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Radzyniu Podlaskim było reprezentowane podczas III Konferencji Marketingowej Ciepła Systemowego, która odbyła się w dniach 19–20 maja w Warszawie. W wydarzeniu uczestniczył Janusz Chmielarz, przedstawiciel radzyńskiej spółki.

Tegoroczna edycja konferencji przebiegała pod hasłem „Zarząd i marketing. Komunikacyjny tandem”. Uczestnicy spotkania rozmawiali przede wszystkim o skutecznej komunikacji w czasie zachodzącej transformacji energetycznej oraz o sposobach budowania relacji z mieszkańcami i odbiorcami usług.

Program wydarzenia obejmował liczne prelekcje, panele dyskusyjne oraz prezentacje dobrych praktyk stosowanych przez przedsiębiorstwa ciepłownicze z całego kraju. Istotnym elementem konferencji była także wymiana doświadczeń dotyczących działań edukacyjnych, komunikacji społecznej oraz promocji inwestycji infrastrukturalnych.

Udział w konferencji pozwolił uczestnikom zapoznać się z najnowszymi trendami i rozwiązaniami wykorzystywanymi w branży ciepłowniczej. Zdobyta wiedza może zostać wykorzystana w codziennej działalności przedsiębiorstwa oraz w kontaktach z mieszkańcami korzystającymi z usług PEC.

Komentarze obsługiwane przez CComment

Kategoria: