Ta strona używa plików cookies.
Polityka cookies    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Kocham Radzyń Podlaski

  Kochamy nasze miasto i jesteśmy z niego dumni!

Wieczór Chwały z udziałem o. Adama Szustaka w Radzyniu Podlaskim

Parafia Świętej Trójcy w Radzyniu Podlaskim zaprasza wiernych do wspólnego przeżywania uroczystości Bożego Ciała. Jednym z głównych punktów tegorocznych obchodów będzie Wieczór Chwały, który odbędzie się 4 czerwca o godzinie 18:00.

Gościem wydarzenia będzie dominikanin o. Adam Szustak, który przez cały dzień będzie głosił homilie oraz wygłosi konferencję skierowaną do uczestników spotkania.

O oprawę muzyczną Wieczoru Chwały zadba zespół „ChwaliMY GO”, prowadząc śpiew i modlitwę uwielbienia. Organizatorzy podkreślają, że wydarzenie ma być okazją do wspólnej modlitwy, refleksji oraz spotkania z Chrystusem obecnym w Eucharystii.

W programie uroczystości zaplanowano Msze Święte o godzinach 7:00, 8:30, 9:45 (połączoną z procesją Bożego Ciała), 17:00 oraz 18:00, kiedy rozpocznie się Wieczór Chwały.

Parafia zachęca wszystkich mieszkańców Radzynia Podlaskiego i okolic do udziału w wydarzeniu oraz wspólnego przeżywania jednego z najważniejszych świąt w Kościele katolickim.

Komentarze obsługiwane przez CComment

Kategoria: