Dożynki Powiatowe w Radzyniu zapowiadają się wyjątkowo atrakcyjnie. W niedzielę, 30 sierpnia, muzyczną gwiazdą święta plonów będzie legendarny zespół Lady Pank, który wystąpi na scenie ustawionej w parku od północnej strony Pałacu Potockich.
Na fanów czeka potężna dawka rockowej energii i największe przeboje, które od dekad łączą kolejne pokolenia słuchaczy – niezależnie od wieku czy muzycznych upodobań. Koncert będzie częścią jubileuszowej trasy zespołu, podsumowującej 45 lat działalności jednej z najważniejszych formacji w historii polskiej muzyki rockowej.
Występowi towarzyszyć będzie wyjątkowe widowisko multimedialne. Na ekranach pojawią się archiwalne zdjęcia oraz materiały wideo dokumentujące bogatą historię grupy, tworząc spektakularną opowieść o czterech i pół dekadach obecności Lady Pank na scenie.
Publiczność usłyszy największe hity zespołu, wśród których nie zabraknie takich utworów jak „Mniej niż zero”, „Kryzysowa narzeczona”, „Zawsze tam, gdzie Ty”, „Zostawcie Titanica”, „Tańcz, głupia, tańcz”, „Na co komu dziś”, „Marchewkowe pole” czy „Stacja Warszawa”. Artyści zaprezentują także utwory z najnowszego albumu „LP 45”, który ukazał się w listopadzie 2025 roku.
Koncert Lady Pank będzie jednym z najważniejszych punktów tegorocznych Dożynek Powiatowych i z pewnością przyciągnie do Radzynia tłumy miłośników dobrej muzyki z całego regionu.
Więcej szczegółów podamy już wkrótce.
Komentarze obsługiwane przez CComment