Ta strona używa plików cookies.
Polityka cookies    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Kocham Radzyń Podlaski

  Kochamy nasze miasto i jesteśmy z niego dumni!

Zachęcamy do lektury Biuletynu Informacyjnego Miasta Radzyń nr 15 (81) z 30.10.2019 r.

Właśnie pojawił się najnowszy numer Biuletynu Informacyjnego Miasta Radzyń. Przeczytamy w nim m.in. o rozstrzygnięciu głosowania w ramach Radzyńskiego Budżetu Obywatelskiego 2020, najnowszych inwestycjach w Radzyniu, zakupach w radzyńskich PKS-ie, wydarzeniach z życia seniorów oraz licznych wydarzeniach kulturalnych i sportowych mających miejsce na terenie naszego miasta.

Gazeta już wkrótce powinna trafić do skrzynek pocztowych. Już teraz dostępna jest ona w wersji elektronicznej pod linkiem http://kochamradzyn.pl/images/archiwum/pdf/15_2019.pdf

Komentarze obsługiwane przez CComment

Kategoria: