Ta strona używa plików cookies.
Polityka cookies    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Kocham Radzyń Podlaski

  Kochamy nasze miasto i jesteśmy z niego dumni!

Występ szkolnego teatru „Hokus-Pokus” z SOSW

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Radzyniu Podlaskim od lat realizuje Program Szkoły Promującej Zdrowie. Jak co roku Dzień Walki z Otyłością przypadający w październiku był świetną okazją do przypomnienia uczniom, w jaki sposób należy dbać o swoje zdrowie. Ważnym punktem obchodów tego dnia w szkole był występ Teatru Hokus-Pokus.

Opiekunowie teatru wraz z uczniami przygotowali przedstawienie promujące zdrowy styl życia. Wychowankowie, od klas najmłodszych do najstarszych, wcielili się w przypisane im role, opowiadając historię młodej dziewczyny, która za namową i przykładem swoich rówieśników wraz z całą rodziną przeszła na zdrową dietę. Niespodzianką okazał się chór. Wystąpiły w nim odważne mamy naszych uczniów wraz z panią pielęgniarką, przyśpiewując na melodie ludowe. Uczniowie pięknie się prezentowali na scenie w otoczeniu kolorowych dekoracji teatralnych wykonanych własnoręcznie podczas zajęć przysposobienia do pracy. Zebrali mnóstwo braw od rówieśników, dyrekcji nauczycieli i rodziców siedzących na widowni.

Organizatorzy przedsięwzięcia mają nadzieję, iż podobne akcje przyczynią się do ugruntowania prawidłowych wyborów dietetycznych wśród naszych uczniów, a te z kolei przełożą się na wymierne korzyści zdrowotne.

image001
image002
image003
image004
image005
image006
image007
image008
image009
image010
image011

Komentarze obsługiwane przez CComment

Kategoria: