Ta strona używa plików cookies.
Polityka cookies    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Kocham Radzyń Podlaski

  Kochamy nasze miasto i jesteśmy z niego dumni!

Kolorowanki z Radzynia (cz. 7) - pokoloruj i wygraj nagrody!

Radzyński Ośrodek Kultury

Od środy 15 kwietnia, przez 20 kolejnych dni, publikujemy dla Was kolorowanki przedstawiające znane wszystkim miejsca z naszego miasta. Zachęcamy wszystkie dzieci do ich pobierania, drukowania i malowania. Jesteśmy przekonani, że propozycja Radzyńskiego Ośrodka Kultury będzie dla Was ciekawą formą spędzania czasu wolnego.

Przy okazji mamy dla Was konkurs z nagrodami. Wszystkie dzieci, które prześlą nam na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. swoje zdjęcie z pokolorowanym obrazkiem (w wiadomości koniecznie należy podać imię i nazwisko dziecka), wezmą udział w losowaniu aż 100 książeczek z radzyńskimi kolorowankami. Przesyłając więcej zdjęć (jedna osoba maksymalnie 20, tyle ile zostanie opublikowanych kolorowanek) zwiększacie swoje szanse na wygraną. Losowanie nagród odbędzie się 5 maja 2020 r. Życzymy powodzenia!

KLIKNIJ W TEN LINK I POBIERZ KOLOROWANKĘ

Przesłanie zdjęcia na konkurs jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na jego publikację w portalu Kocham Radzyń Podlaski.

Jednocześnie przypominamy, że przez cały czas możecie nadsyłać do nas wcześniej opublikowane kolorowanki!

 

POBIERZ KOLOROWANKĘ NR 1

POBIERZ KOLOROWANKĘ NR 2

POBIERZ KOLOROWANKĘ NR 3

POBIERZ KOLOROWANKĘ NR 4

POBIERZ KOLOROWANKĘ NR 5

POBIERZ KOLOROWANKĘ NR 6

Komentarze obsługiwane przez CComment

Kategoria: