Ta strona używa plików cookies.
Polityka cookies    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Kocham Radzyń Podlaski

  Kochamy nasze miasto i jesteśmy z niego dumni!

Setne urodziny mieszkanki gminy Czemierniki!

29 kwietnia 2020 r. Pani Irena Kwasek, mieszkanka gminy Czemierniki, ukończyła równe 100 lat. Z tej okazji, wójt Arkadiusz Filipek wspólnie z kierownikiem USC Sławomirem Jarzyną, w imieniu własnym oraz Premiera rządu RP Mateusza Morawieckiego złożyli jubilatce życzenia.

- Pani Irena jest najstarszą mieszkanką naszej gminy. Wraz z najbliższą rodziną Jubilatki spędziliśmy miłe chwile słuchając Pani Ireny i jej opowiadań. Przy symbolicznej lampce szampana i torcie wszyscy życzyli Pani Irenie dużo zdrowia i kolejnych 100 lat!!! W uroczystości uczestniczyli córka Maria i syn Zygmunt oraz wnuki Ewa i Jarosław z dziećmi - poinformował na swoim profilu facebook Arkadiusz Filipek, wójt gminy Czemierniki.

image001
image002
image003
image004
image005
image006
image007
image008
image009
image010
image011
image012

Komentarze obsługiwane przez CComment

Kategoria: