Ta strona używa plików cookies.
Polityka cookies    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Kocham Radzyń Podlaski

  Kochamy nasze miasto i jesteśmy z niego dumni!

Kolorowanki z Radzynia (cz. 18) - pokoloruj i wygraj nagrody!

Radzyński Ośrodek Kultury

Od środy 15 kwietnia, przez 20 kolejnych dni, publikujemy dla Was kolorowanki przedstawiające znane wszystkim miejsca z naszego miasta. Zachęcamy wszystkie dzieci do ich pobierania, drukowania i malowania. Jesteśmy przekonani, że propozycja Radzyńskiego Ośrodka Kultury będzie dla Was ciekawą formą spędzania czasu wolnego.

Przy okazji mamy dla Was konkurs z nagrodami. Wszystkie dzieci, które prześlą nam na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. swoje zdjęcie z pokolorowanym obrazkiem (w wiadomości koniecznie należy podać imię i nazwisko dziecka), wezmą udział w losowaniu aż 100 książeczek z radzyńskimi kolorowankami. Przesyłając więcej zdjęć (jedna osoba maksymalnie 20, tyle ile zostanie opublikowanych kolorowanek) zwiększacie swoje szanse na wygraną. Losowanie nagród odbędzie się 5 maja 2020 r. Życzymy powodzenia!

KLIKNIJ W TEN LINK I POBIERZ KOLOROWANKĘ

Przesłanie zdjęcia na konkurs jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na jego publikację w portalu Kocham Radzyń Podlaski.

Jednocześnie przypominamy, że przez cały czas możecie nadsyłać do nas wcześniej opublikowane kolorowanki!

 

POBIERZ KOLOROWANKĘ NR 1

POBIERZ KOLOROWANKĘ NR 2

POBIERZ KOLOROWANKĘ NR 3

POBIERZ KOLOROWANKĘ NR 4

POBIERZ KOLOROWANKĘ NR 5

POBIERZ KOLOROWANKĘ NR 6

POBIERZ KOLOROWANKĘ NR 7

POBIERZ KOLOROWANKĘ NR 8

POBIERZ KOLOROWANKĘ NR 9

POBIERZ KOLOROWANKĘ NR 10

POBIERZ KOLOROWANKĘ NR 11

POBIERZ KOLOROWANKĘ NR 12

POBIERZ KOLOROWANKĘ NR 13

POBIERZ KOLOROWANKĘ NR 14

POBIERZ KOLOROWANKĘ NR 15

POBIERZ KOLOROWANKĘ NR 16

POBIERZ KOLOROWANKĘ NR 17

Komentarze obsługiwane przez CComment

Kategoria: