Ta strona używa plików cookies.
Polityka cookies    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Kocham Radzyń Podlaski

  Kochamy nasze miasto i jesteśmy z niego dumni!

Wyraźna porażka z Wólczanką

ORLĘTA SPOMLEK Radzyń Podlaski / Adam Kułak

Nasza drużyna nie powiększyła stanu posiadania punktów po zaległym meczu ligowym. Mało tego, młodzież z Wólki Pełkińskiej udzieliła nam solidnej lekcji w temacie „zdobywania bramek”.

Strzelaninę w pierwszej połowie spotkania rozpoczął w ósmej minucie Jakub Szczypek. Zespół Wólczanki nie zamierzał poprzestać na jednym trafieniu, nadal zagrażał radzyńskiej bramce, jednak ich strzałom brakowało celności. Po kilku nieskutecznych atakach gospodarzy, pokazem umiejętności strzeleckich popisał się Kacper Durda. W 30 i 39 minucie dwukrotnie pokonał Bartosza Klebaniuka.

Druga odsłona meczu rozpoczęła się dla Orląt obiecująco. W 47 minucie Michał Kobiałka strzelił na 3:1. Nasza drużyna mocno nacisnęła gości, wydawało się, że padną następne gole. Tymczasem kontratak Wólczanki zakończył się trzecim trafieniem Kacpra Durdy i zrobiło się nieciekawie. Dwa kolejne gole pomimo wysiłków i kilku dobrych okazji bramkowych radzyńskich zawodników, dołożyli Krzysztof Pietluch i Kacper Masny. Mecz zakończył się wyraźnym zwycięstwem (6:1) drużyny Wólczanki.

Komentarze obsługiwane przez CComment

Kategoria: