Radzyński Ośrodek Kultury zaprasza na kolejne spotkanie Klubu Rękodzieła. W piątek 13 grudnia, o godz. 17.00, Wanda Łuba poprowadzi zajęcia z szydełkowania. Godzinę później (18.00) Edyta Zabielska przeprowadzi warsztaty mydlarskie. Zapraszamy wszystkich chętnych, wstęp wolny.
Zajęcia odbędą się w sali plastycznej Radzyńskiego Ośrodka Kultury (nr 25, obok Klubokawiarni Ursa).
Komentarze obsługiwane przez CComment