Ta strona używa plików cookies.
Polityka cookies    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Kocham Radzyń Podlaski

  Kochamy nasze miasto i jesteśmy z niego dumni!

Marek Andrzejewski zainauguruje „Letnie Granie 2022” w Radzyniu

1 lipca, Radzyński Ośrodek Kultury i działające przy nim Radzyńskie Stowarzyszenie „Podróżnik”, zapraszają mieszkańców Radzynia na koncert Marka Andrzejewskiego. Odbędzie się on na pl. Wolności w ramach „Letniego Grania 2022” oraz „Radzyńskich Wędrówek Literackich”.

– Letnie Granie na pl. Wolności stanowi jeden z elementów obchodów jubileuszu 60-lecia Radzyńskiego Ośrodka Kultury. To wakacyjne koncerty, które będą stanowiły nie lada gratkę dla miłośników muzyki. Przygotowaliśmy 5 interesujących wydarzeń, które z pewnością uatrakcyjnią lato w Radzyniu – powiedział nam Robert Mazurek, dyrektor ROK.

„Letnie Granie 2022” zainauguruje koncert Marka Andrzejewskiego, podczas którego muzyk wystąpi z synem Michałem. Będzie mu towarzyszyła promocja płyty pt. „Wariactwo” oraz tomiku poezji pt. „Jak listy”, który został wydany w ramach „Radzyńskich Wędrówek Literackich”.

W ramach „Letniego Grania 2022” na radzyńskiej scenie wystąpią jeszcze: Lech Dyblik (15 lipca), Olga Bończyk (31 lipca), Jacek Borkowski (13 sierpnia) i Piotr Selim (26 sierpnia). Sponsorem cyklu jest PGE Dystrybucja S.A. w Lublinie.

 

Komentarze obsługiwane przez CComment

Kategoria: