26 czerwca br. impreza sportowa w centrum Radzynia Podlaskiego, która odbywa się już od 10 lat przeszła do historii. Za nami X Mistrzostwa Polski w Podciąganiu na Drążku pod honorowym patronatem Starosty Radzyńskiego oraz Burmistrza Radzynia Podlaskiego.
Pogoda nie oszczędzała zawodników – z nieba lał się żar, co jeszcze bardziej potęgowało zmęczenie. W wydarzeniu brała udział rekordowa liczba 71 zawodników. Uczestnicy byli podzieleni na konkurencje: podciąganie z 16 kg obciążeniem i bez, pompki na komendę, czy przysiady w ciężkiej kamizelce dla kobiet.
Rywalizacji przyglądali się: Wicestarosta Radzyński Michał Zając oraz Burmistrz Radzynia Podlaskiego Jerzy Rębek. Powiat Radzyński ufundował statuetki dla najlepszych zawodników mistrzostw. Organizatorami wydarzenia byli: Form Fitness, Polski Związek Kalisteniki i Street Workoutu oraz Łodołamacze Radzyń Podlaski.
Foto: Przeworski






































































































































































































Komentarze obsługiwane przez CComment