Ta strona używa plików cookies.
Polityka cookies    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Kocham Radzyń Podlaski

  Kochamy nasze miasto i jesteśmy z niego dumni!

Zgłoś się i przetestuj nowy produkt Spomleku

Spółdzielcza Mleczarnia SPOMLEK w Radzyniu Podlaskim

Spółdzielcza Mleczarnia "Spomlek", produkująca znane na całym świecie sery marki Serenada i Skarby Serowara, poszukuje chętnych osób z naszego miasta i okolic, które zechciałby wyrazić swoją opinię na temat jednej z naszych nowości produkcyjnych.

Konsumenci są dla nas najważniejsi i to z myślą o Nich szukamy najlepszych rozwiązań. Jeśli lubisz sery żółte, jesteś osobą decyzyjną przy dokonywaniu zakupów w Twoim domu, a jednocześnie chcesz nam pomóc i uczestniczyć w ciekawym badaniu - zgłoś się i przetestuj nasz nowy produkt!

Badanie odbędzie się dnia 13 marca 2020 r. w siedzibie Spółdzielczej Mleczarni "Spomlek" przy ulicy Kleeberga 12. Zaplanowane jest w trzech 15 osobowych grupach badawczych: badanie 1 – godzina 15.30, badanie 2 – godzina 16.00 i badanie 3 – godzina 16.30.

Jeżeli chcesz wziąć udział napisz do nas na adres, a my przyślemy Ci formularz do uzupełnienia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Czekamy na uzupełnione formularze / zgłoszenia do 11 marca.

W przypadku dużej ilości zgłoszeń odezwiemy się do tych osób, które jako pierwsze nadesłały zgłoszenie. Liczebność grup badawczych jest ograniczona. W badaniu mogą brać udział osoby pełnoletnie.

Osoby biorące udział w badaniu otrzymają pakiet zdrowych i pysznych serów marki Serenada i Skarby Serowara.

Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna!

 

Komentarze obsługiwane przez CComment

Kategoria: