Ta strona używa plików cookies.
Polityka cookies    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Kocham Radzyń Podlaski

  Kochamy nasze miasto i jesteśmy z niego dumni!

Wystawa w radzyńskiej PSM im. Karola Lipińskiego

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Karola Lipińskiego w Radzyniu Podlaskim

1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych – święto państwowe ustanowione dla upamiętnienia żołnierzy antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia. Z tej okazji w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. Karola Lipińskiego w Radzyniu Podlaskim, w foyer biblioteki szkolnej, będzie można obejrzeć wystawę "Żołnierze Wyklęci. Podziemie niepodległościowe 1944-1963". W bibliotece - uczniowie, nauczyciele, rodzice mogą zapoznać się z materiałami dotyczącymi powojennej konspiracji niepodległościowej opracowanymi przez Instytut Pamięci Narodowej - w tradycyjnej, drukowanej formie oraz publikacjami w wersji cyfrowej-zamieszczonymi w popularnonaukowym serwisie edukacyjnym przystanekhistoria.pl.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych w dniach 02-10 marca 2020 r. do obejrzenia wystawy i zapoznania się z materiałami edukacyjnymi dostępnymi w naszej szkole.

image001
image002
image003
image004
image005
image006
image007
image008
image009
image010
image011
image012
image013
image014
image015
image016
image017
 

Komentarze obsługiwane przez CComment

Kategoria: