Dzisiaj (11.04), w wyniku rozstrzygnięcia konkursu na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Radzyniu Podlaskim, funkcję tę obejmie Lucjan Kotwica – były Starosta Radzyński oraz nauczyciel I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu Podlaskim.
W konkursie brał udział wraz z jedną kontrkandydatką. Komisja konkursowa po przeprowadzeniu postępowania wybrała Lucjana Kotwicę, który 1 września obejmie nową funkcję.
Komentarze obsługiwane przez CComment