Ta strona używa plików cookies.
Polityka cookies    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Kocham Radzyń Podlaski

  Kochamy nasze miasto i jesteśmy z niego dumni!

Telewizja Radzyń prezentuje: Niezwykłe zwykłe zdjęcia ulicy Ostrowieckiej

Telewizja Radzyń / Mirosław Piasko
Niezwykłe zwykłe zdjęcia ulicy Ostrowieckiej w Radzyniu

Burmistrz Radzynia Podlaskiego Jerzy Rębek oraz Radzyński Ośrodek Kultury zapraszają na cykl wystaw pt. „Radzyń Podlaski. Niezwykłe zwykle zdjęcia”. Druga z nich została zaprezentowana 14 kwietnia 2023 roku na parterze Urzędu Miasta (ul. Warszawska 32). Znalazły się na niej stare fotografie przedstawiające ulicę Ostrowiecką w Radzyniu. Wystawy, organizowane regularnie przez cały rok, będą pokazywały jak nasze miasto rozwijało się na przestrzeni lat. Uświetnią też obchody 555. rocznicy uzyskania przez Radzyń praw miejskich.

 

Komentarze obsługiwane przez CComment

Kategoria: