Radzyński Klub Fotograficzny „Klatka”, działający przy Radzyńskim Ośrodku Kultury, co miesiąc organizuje dla swoich członków konkurs na zdjęcie miesiąca. W lutym jego laureatami zostali: Robert Sołtan i Monika Gołoś. Zobaczcie i sami oceńcie zwycięskie fotografie.

1 miejsce - Robert Sołtan

2 miejsce - Monika Gołoś

3 miejsce - Monika Gołoś
Komentarze obsługiwane przez CComment