Ta strona używa plików cookies.
Polityka cookies    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Kocham Radzyń Podlaski

  Kochamy nasze miasto i jesteśmy z niego dumni!

  • techrepair

SPORT I ZDROWIE

KS Młodzieżówka zbudowała łapacze na stadionie miejskim

Zarząd Klubu Młodzieżówka w Radzyniu Podlaskim wraz z zawodnikami oraz sponsorami podjął decyzję o zbudowaniu na Stadionie Miejskim w Radzyniu łapaczy. W znacznym stopniu poprawią one bezpieczeństwo rozgrywanych meczy zarówno drużyn starszych na boisku od Lidla, jaki również drużyn młodszych na boisku od rzeki. Zważywszy na to, że jako drużyna seniorska rozgrywamy swoje mecze w Radzyniu na stadionie, jak również nasze małe niebieskie perełki, postanowiliśmy zjednoczyć siły i poprawić funkcjonowanie naszego wspólnego obiektu jakim jest stadion miejski.

Warto wspomnieć o nieocenionej pomocy, która przy realizacji przedsięwzięcia płynęła z PSB Mrówka Radzyń Podlaski od Pana Andrzeja i Piotra Tarkowskich oraz Pana Roberta Strojka właściciela firmy Atlantik. Kosz takiej inwestycji wyniósł ponad 4 tysiące złotych.

Bez ludzi, którzy bezinteresownie chcą pomagać świat futbolu w naszej małej miejscowości pewnie by cierpiał. Dziękujemy serdecznie za wsparcie również naszym zawodnikom i członkom zarządu, którzy w swoim czasie wolnym tworzyli to dzieło: Arturowi Dymkowi, Norbertowi Łukaszukowi i Mateuszowi Zającowi.

image001
image002
image003
image004
image005
image006
image007
image008
image009
image010
image011
image012
image013
image014
image015
image016
image017

 

Komentarze obsługiwane przez CComment

Kategoria: