Ta strona używa plików cookies.
Polityka cookies    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Kocham Radzyń Podlaski

  Kochamy nasze miasto i jesteśmy z niego dumni!

SPORT I ZDROWIE

Klub Sportowy „Młodzieżówka” Radzyń wycofuje się z rozgrywek. Przeczytaj oświadczenie Zarządu Klubu

https://www.facebook.com/ksmlodziezowka

Z przykrością informujemy, że drużyna seniorów naszego klubu nie została zgłoszona do rozgrywek Klasy okręgowej w sezonie 2024/2025. Decyzja ta podyktowana jest rosnącymi kosztami, jakie klub ponosi z tytułu gry w lidze okręgowej, oraz niewystarczającym wsparciem z Urzędu Miasta. Dodatkowo, coraz większa liczba zawodników decyduje się zakończyć swoją przygodę z piłką na poziomie ligowym.

Chcemy z tego miejsca serdecznie podziękować wszystkim kibicom za ich nieocenione wsparcie oraz zawodnikom za godne reprezentowanie barw naszego klubu. Nie mówimy żegnajcie, a tylko do widzenia.

Grupy młodzieżowe będą nadal funkcjonować, ponieważ mamy wspaniałe dzieci, które zasługują na możliwość rozwijania swoich piłkarskich talentów. Co do przyszłości seniorskiej piłki w naszym klubie, nie mówimy "nie" - czas pokaże.

Zarząd Klubu Młodzieżówka

Komentarze obsługiwane przez CComment

Kategoria: