Ta strona używa plików cookies.
Polityka cookies    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Kocham Radzyń Podlaski

  Kochamy nasze miasto i jesteśmy z niego dumni!

STARY RADZYŃ

Stary Radzyń (cz. 201)

Robert Mazurek

„Stary Radzyń” to nazwa projektu, w ramach którego chcemy wydać album z czarno-białymi fotografiami z naszego miasta. Będzie to wspomnienie o Radzyniu lat dawnych. Chodząc ulicami miasta rzadko myślimy o mijanych miejscach, domach i ogrodach. Pamiętają one więcej, niż my, ale nie mogą o tym mówić. Wiele z nich przemija i odchodzi. Zostają obrazy. Wydanie zbioru widoków dawnego Radzynia będzie próbą ich wywołania z zaświatów.

Zwracamy się z apelem do mieszkańców naszego miasta i instytucji działających na jego terenie, abyście otworzyli swe archiwa, przyczyniając się do wzbogacenia powstającej publikacji. Udostępnijcie je nam w celu wykonania kopii i ewentualnego zamieszczenia w powstającej publikacji. Chcemy również, abyście podzielili się z nami swoimi wspomnieniami – wobec skąpej ilości źródeł drukowanych, w wielu przypadkach jedynym rejestrem dawnych wydarzeń pozostaje pamięć mieszkańców naszego miasta.

Jeśli Kochasz Radzyń Podlaski skontaktuj się z nami – tel. 606-234-320, bądź przyślij nam zdjęcia – e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub po prostu polub naszą stronę – www.facebook.com/kochamradzynpodlaski 

 

Poznajecie rok, w którym zostało wykonane to zdjęcie? Piszcie w komentarzach...

 

Komentarze obsługiwane przez CComment

Kategoria: