Ta strona używa plików cookies.
Polityka cookies    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Kocham Radzyń Podlaski

  Kochamy nasze miasto i jesteśmy z niego dumni!

"Kolorowanki z Radzynia" już w sprzedaży

Radzyńskie Stowarzyszenie "Podróżnik", działające przy Radzyńskim Ośrodku Kultury, wydało właśnie "Kolorowanki z Radzynia". Publikację, zawierającą 20 obrazków z najbardziej charakterystycznymi miejscami naszego miasta, od dzisiaj można nabyć w ROK i najlepszych radzyńskich księgarniach. Cena 10 zł / szt.

Kolorowanki są wynikiem akcji przeprowadzonej przez nasz portal i ROK zatytułowanej "Kolorowy Radzyń". W czasie epidemii koronawirusa, przez 20 kolejnych dni, publikowaliśmy obrazki zachęcając dzieci do ich kolorowania. Osoby biorące udział w naszej zabawie przesyłały nam swoje zdjęcia, dzięki czemu powstała okładka publikacji. Zawiera ona fotografie uczestników zabawy, które prezentują pokolorowane przez siebie obrazki.

Kolorowanki mają format A4 i oprawione są w kartonową okładkę. Na ich wstępie znajduje się krótka historia naszego miasta. Każdy obrazek znajdujący się w publikacji został podpisany, tak by dzieci wiedziały co przedstawia.

Komentarze obsługiwane przez CComment

Kategoria: