Ta strona używa plików cookies.
Polityka cookies    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Kocham Radzyń Podlaski

  Kochamy nasze miasto i jesteśmy z niego dumni!

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru miejskiego Biuletynu

Właśnie pojawił się kolejny numer Biuletynu Informacyjnego Miasta Radzyń - nr 10 (92) z 14 października 2020 r. Przeczytamy w nim m.in. o historii budowy ul. Przemysłowej w Radzyniu i związanymi z tym pomówieniami, związkach nowego Ministra Edukacji i Nauki z naszym miastem, zakresie prac związanych z remontem byłej katowni Gestapo i UB, wymianie oświetlenia w mieście, rutynowej kontroli CBA w Urzędzie Miasta, sprawie mieszkania Pani Jolanty Kosidło, 18-leciu "Kormorana", spotkaniu z podróżnikiem Pawłem Skibą, promocji tomiku poezji Marty Świć, inicjatywach Radzyńskiego Ośrodka Kultury związanych ze 102. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, radzyńskim Dębie Papieskim oraz wiele innych ciekawych artykułów z życia naszej małej Ojczyzny. Życzymy przyjemnej lektury.

Gazeta wkrótce powinna trafić do skrzynek pocztowych, a już teraz dostępna jest w wersji elektronicznej TUTAJ.

Komentarze obsługiwane przez CComment

Kategoria: