Ta strona używa plików cookies.
Polityka cookies    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Kocham Radzyń Podlaski

  Kochamy nasze miasto i jesteśmy z niego dumni!

SPORT I ZDROWIE

Paulina Łobacz i Michał Koczkodaj w finale Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego

W ostatnią niedzielę (22.11) para taneczna Paulina Łobacz i Michał Koczkodaj z radzyńskiej Szkoły Tańca i Gimnastyki "Diament" wzięła udział w VI Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź. Nasi reprezentanci wytańczyli finał w standardzie oraz półfinał w łacinie, zdobywając tym samym kolejne punkty premium, które przybliżają ich do awansu do wyższej klasy tanecznej. Jak zawsze nie było łatwo. Konkurencja duża i silna. Jednak możemy być z nich bardzo dumni, gdyż na parkiecie przepięknie reprezentowali nasze miasto.

image001
image002
image003
image004
image005
image006
image007
image008
image009
image010

Komentarze obsługiwane przez CComment

Kategoria: