Radzyński Klub Fotograficzny „Klatka”, działający przy Radzyńskim Ośrodku Kultury, co miesiąc organizuje dla swoich członków konkurs na zdjęcie miesiąca. W marcu jego laureatami zostali: Kamil Paszkowski Karolina Wons. Zobaczcie i sami oceńcie zwycięskie fotografie.

1 miejsce - Kamil Paszkowski

2 miejsce - Kamil Paszkowski

3 miejsce - Karolina Wons
Komentarze obsługiwane przez CComment