Ta strona używa plików cookies.
Polityka cookies    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Kocham Radzyń Podlaski

  Kochamy nasze miasto i jesteśmy z niego dumni!

SPORT I ZDROWIE

Sokół czy Orlęta? Mecz w niedzielę!

ORLĘTA SPOMLEK Radzyń Podlaski

W niedzielę (25.10) nasza drużyna zagra na wyjeździe z ekipą aktualnego wicelidera naszej ligi - Sokoła Sieniawa. Reprezentanci podkarpackiego miasta jako jedyny zespół w lidze nie doznali jeszcze porażki, notując w 15 meczach osiem wygranych i siedem remisów. Na własnym boisku piłkarze Sokoła odnieśli sześć wygranych i tylko dwa remisy, zdobywając przy tym dwadzieścia bramek a tracąc trzy. Patrząc na strzelców zdobytych bramek u naszego rywala nie widać wyraźnego lidera, po 4 gole strzelili King, Kitliński czy Purcha, zaś po 3 gole Hass czy Pikiel.

Jak wiemy każda passa się kiedyś kończy (brak porażki w lidze Sokoła) a nasi piłkarze z chęcią w tym pomogą. Do drużyny po urazach wracają Kamiński czy Wiatrak, zdrowi są Kuźma czy Korolczuk, w ostatnich dniach dołączył też Filipowicz. Pojedynek w Sieniawie zapowiada się naprawdę ciekawie.

Zgodnie z restrykcjami rządowymi mecz odbędzie się bez udziału publiczności. Początek w niedzielę o godzinie 14.00. Trzymamy kciuki!

Komentarze obsługiwane przez CComment

Kategoria: