Ta strona używa plików cookies.
Polityka cookies    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Kocham Radzyń Podlaski

  Kochamy nasze miasto i jesteśmy z niego dumni!

SPORT I ZDROWIE

Zapraszamy na Turniej Piłki Nożnej „Orlęciaki”

W sobotę, 11 listopada o godzinie 10.00 na Stadionie Miejskim w Radzyniu rozpocznie się turniej piłki nożnej roczników 2012 i 2013. Organizowany jest on dzięki ciągłemu wspieraniu naszego klubu przez PGE Dystrybucja S.A., wraz z Panem Jarosławem Kwaskiem na czele. Składamy ogromne wyrazy wdzięczności za sponsoring Orląt, a w szczególności naszych grup młodzieżowych. Dzięki takiemu wsparciu, możemy realizować postawione cele i spełniać marzenia naszych najmłodszych Orlęciaków.

Drużyny, które wezmą udział:

⚽ Orlęta Radzyń Podlaski 2012
⚽ Orlęta Radzyń Podlaski 2013
⚽ Motor Lublin
⚽ Pogoń Siedlce
⚽ Górnik Łęczna
⚽ Huragan Międzyrzec Podlaski
⚽ K.S. Grom Kąkolewnica
⚽ Orlęta Łuków

Serdecznie zapraszamy do kibicowania!

Komentarze obsługiwane przez CComment

Kategoria: